Skup mieszkań Katowice

Odziedziczyłeś po kimś mieszkanie, ale nie jest Ci potrzebne? A może właśnie się wyprowadzasz? Wiele osób decyduje się w takich okolicznościach na sprzedaż. Niestety, jest to bardzo skomplikowany i często długotrwały proces. Skup mieszkań Katowice pomoże Ci szybko przeprowadzić całą transakcję, a przy tym zaproponuje uczciwą cenę!

 

Osoby niewtajemniczone w zawiłe formalności związane z handlem nieruchomościami mogą mieć niemałe kłopoty z przygotowaniem wszystkich niezbędnych dokumentów. Przy okazji trzeba także załatwić wiele procedur m.in. z urzędem skarbowym. Każdy błąd może być problematyczny. Wynajmowanie pośredników wiąże się z kolei z dodatkowymi opłatami, dlatego nie każdy chce się na to zdecydować. Specjaliści ze skupu mieszkań Katowice bezpłatnie zajmą się wszystkim za Ciebie! Dokładne wyjaśnimy Ci cały proces, poinstruujemy, jakie dokumenty musisz przygotować, a także umówimy spotkanie z notariuszem.

Skupujemy rozmaite lokale – interesują nas mniejsze i większe metraże, w nowym, ale też starym budownictwie. Uczciwie wyceniamy wnętrza w różnym stanie. Doskonale rozumiemy, że w niektórych sytuacjach nie ma się czasu i/lub pieniędzy na remont. Jeśli chcesz sprzedać dom czy całą posesję, prowadzimy także skup nieruchomości Katowice.

Skup zadłużonych mieszkań Katowice

Skup zadłużonych mieszkań Katowice jest świetną opcją dla osób, które nie radzą sobie ze spłatą kredytu hipotecznego. Niezależnie od tego, czy dopiero zalegasz z pierwszą ratą, czy spotkałeś się już z komornikiem – spróbujemy Ci pomóc! Odkupimy od Ciebie Twoje mieszkanie, a także uregulujemy zadłużenie. Skontaktujemy się z wierzycielem i/lub firmą windykacyjną. W ten sposób możesz rozwiązać swoje kłopoty finansowe oraz odzyskać pieniądze. Od nas z pewnością otrzymasz więcej niż podczas licytacji komorniczej, Oszczędź sobie nerwów i skorzystaj ze wsparcia specjalistów!

Wyprowadzasz się, a nadal nie spłaciłeś kredytu? W skupie zadłużonych mieszkań Katowice otrzymasz pomoc także w chwili, gdy chcesz sprawnie uregulować zobowiązanie i spieniężyć lokum. Przeprowadzimy całą procedurę tak szybko, jak tylko będzie to możliwe. Od razu wypłacimy Ci należne pieniądze. Dzięki temu będziesz mógł w pełni skupić się na przeprowadzce czy wyjeździe za granicę i uzyskasz środki na nowy start.

Chcesz sprzedać dom lub całą posesję? Z przyjemnością zaproponujemy Ci nasze usługi oraz rozsądną cenę. Prowadzimy również skup domów Katowice, dlatego interesują nas rozmaite nieruchomości.

Skup mieszkań za gotówkę w Katowicach

W niektórych okolicznościach życiowych szybko potrzebna jest większa ilość gotówki. Skup mieszkań za gotówkę w Katowicach pomoże Ci wyjść z problemów finansowych. Zawsze staramy się, by cały proces przebiegł sprawnie i bezstresowo. Dokładnie wytłumaczymy Ci wszystkie formalności oraz w miarę możliwości Cię z nich wyręczymy. Po wszystkim od razu otrzymasz należne pieniądze. Cała transakcja może odbyć się nawet w ciągu kilku dni!

 

Po skontaktowaniu się z nami i opisaniu mieszkania przedstawimy Ci wstępny zakres cenowy. Następnie umówimy się na spotkanie, w dogodnym terminie. Jeśli będzie to możliwe, przyjedziemy do Ciebie nawet następnego dnia! Pracownicy skupu mieszkań za gotówkę w Katowicach bezpłatnie dojadą we wskazane miejsce. Po dokładnych oględzinach doprecyzujemy naszą propozycję. Jeśli będzie Ci odpowiadać, od razu przejdziemy do kolejnych kroków. Działamy nie tylko w stolicy Śląska, ale w praktyce w całym województwie. Prowadzimy również skup mieszkań Tychy oraz skup mieszkań Mysłowice.

Nie musisz tracić czasu, pieniędzy i nerwów na sprzedaż na portalach internetowych czy poprzez pośredników. Załatwimy wszystko o wiele szybciej, a także zaproponujemy Ci korzystną cenę. Przy tym nasze usługi są całkowicie bezpłatne! Skontaktuj się z nami, by uzyskać wycenę. Zadzwoń pod numer 570 550 049!